Každý jsme jiný a to platí i o našich nohou

Problémy s výběrem lyžáků odpadají díky inovativnímu tvarování lyžařských bot Fischer VACUUM FULL FIT. Skelet boty se tepelně tvaruje a přizpůsobí vaší noze. Nemusíte již kupovat lyžáky o 2 a více čísel větší, které sice méně tlačí, ale zároveň nesedí. Teď budete mít dokonalý požitek z lyžování se skvěle padnoucími botami a servisovanými lyžemi!

Tepelné tvarování lyžařských bot

Tato technologie spolehlivě řeší velkou většinu problémů s přizpůsobením velmi nesourodých věcí, a to měkké lidské nohy a tvrdého přezkáče.

Jak to funguje?

Při tvarování lyžařských bot od firmy Fischer, se zahřeje celý skelet boty a následně přetlakem vzduchu se doslova –„okopíruje” vaše noha se všemi jejím problematickými výstupky a rozměry.

Tři kroky k dokonale padnoucímu tvaru
  1. Zahřátí skořepiny v troubě na 80°C
  2. Vložení nohy ve vnitřní botě do předehřáté skořepiny. Nasazení Cooling Pad a Compression Pad
  3. Přizpůsobení se lyžařskému postoji ve VACUUM FIT Station. Použití Cooling Pad pro zchlazení

Lyžujte komfortně a bezbolestně

Lyžařské boty Fisher se opravdu přizpůsobí každé noze (např. vybočené palce, operované či deformované kotníky, silná lýtka). Užijte si lyžování po celý den, již vás nebude omezovat bolest a otlaky ze špatných bot.

UPOZORNĚNÍ
  • Tvarovat lze pouze boty Fischer VACUUM FULL FIT
  • Na tvarování je třeba se domluvit (objednat) a počítat cca s hodinou času
  • Ihned po tvarování není možné v botách lyžovat ani je přizpůsobit vázání. Je třeba minimálně 24 hodin na proběhnutí rekrystalizace skeletu, kdy boty musí volně stát
Tvarování lyžařských bot

SKI SERVIS

Špičkový lyžařský servis pro Vás