Tvarování lyžařských bot LeoSki, Plzeň

 
Navštivte náš servis lyžařských bot Leoski v Kyšicích 5 km od Plzně. Každý jsme jiný a to platí i našich nohou. Problémy s výběrem lyžáků odpadají díky inovativnímu tvarování lyžařských bot Fischer VACUUM FULL FIT. Celý skelet boty se tepelně tvaruje a přizpůsobí vaší noze. Již nemusíte kupovat lyžáky o 2 a více čísel větší, které sice méně tlačí, ale zároveň nesedí, teď budete mít dokonalý požitek z lyžování se skvěle padnoucími botami a servisovanými lyžemi.
 
 

Tepelné tvarování lyžařských bot

 
Tato technologie spolehlivě řeší velkou většinu problémů s přizpůsobením velmi nesourodých věcí, a to měkké lidské nohy a tvrdého přezkáče.
 

Jak to funguje?

 
Při tvarování lyžařských bot od firmy Fischer, se zahřeje celý skelet boty a následně přetlakem vzduchu se doslova –„okopíruje” vaše noha se všemi jejím problematickými výstupky a rozměry.

Tři kroky k dokonale padnoucímu tvaru
  • Zahřátí skořepiny v troubě na 80°C.
  • Vložení nohy ve vnitřní botě do předehřáté skořepiny. Nasazení Cooling Pad a Compression Pad.
  • Přizpůsobení se lyžařskému postoji ve VACUUM FIT Station. Použití Cooling Pad pro zchlazení.
 
 
 
 
 
 
 
 

Lyžujte komfortně a bezbolestně

 
Lyžařské boty Fisher se opravdu přizpůsobí každé noze (např. vybočené palce, operované či deformované kotníky, silná lýtka). Užijte si lyžování po celý den, již vás nebude omezovat bolest a otlaky ze špatných bot.
 
  1. Tvarovat lze pouze boty Fischer VACUUM FULL FIT.
  2. Na tvarování je třeba se domluvit (objednat) a počítat cca s hodinou času.
  3. Hned po tvarování není možné v botách ihned lyžovat ani je přizpůsobit vázání. Je třeba minimálně 24 hodin na proběhnutí rekrystalizace skeletu, kdy boty musí volně stát.