Lyžařský servis, seřízení vázaní lyží LeoSki, Plzeň

Špičkový lyžařský servis LeoSki v Kyšicích u Plzně provádí servis lyží, snowboardů, běžek, seřizování vázání a tvarování lyžařských bot. Pro servisování lyží používá ski servis stroje německé firmy Reichman. Nově jsme pořídili plný automat, který umožňuje servis skluznice a hrany v jedné operaci na jedno upnutí. Tím se zvyšuje kvalita našich služeb, zkracuje se dodací lhůta a zvyšuje se komfort pro klienty.
 
 

Kdy servisovat lyže a dodací lhůty

 
Lyže a snowboard je třeba z kontrolovat vždy před lyžařskou sezónou, zda je v pořádku skluznice, nabroušené hrany a seřízené vázaní na lyžích. Pokud nevíte, jak seřídit vázání lyží, určitě navštivte ski servis.

Práce na strojích trvá nějaký čas a broušení lyží a seřízení vázání pro celou rodinu není hned. Jestli plánujete dovolenou na horách, je lepší neotálet a zařídit si servis lyží a snowboardu s předstihem.

Se zákazníky si vždy dohodneme dodací lhůtu a pokud to jen jde, tak provedeme servisní práce na počkání nebo do druhého dne.
 
 
 
 
 
 
 
 

Ceník ski servisu

 
Servisujeme bez objednání, stresu, příplatků a s parkováním u ski servisu.

Geometrie broušení hran - boční 87,5°, spodní 0,6°.
 
 
 
 

Vysvětlivky k ceníku

 
Všechny práce (kromě dětského servisu) probíhají na plném automatu Reichmann, který obsahuje brusný pás, brusný kámen a - jak je u Reichmannů zvykem - 4 keramické kotouče na broušení hran. Pěkně všechny čtyři najednou bez překlápění apod. Výsledkem je zcela rovná skluznice se strukturou a dokonale ostré hrany s podbrusem, který zajistí, že se hrany nezasekávají a perfektně drží Vámi zvolenou stopu.

Všechny servisy vždy končí voskováním horkým voskem TOKO molybden nebo závodním voskem TOKO HF v případě „TOMBY.

Rozdíl mezi malým a velkým servisem

  • malý - neopravuje se skluznice
  • velký - skluznice se zahorka zataví a vyrovná

Rozdíl mezi normálním a rozbitým servisem

  • normální - čisté hrany a běžně poškozená skluznice
  • rozbitý - rezavé hrany a/nebo velmi "pobitá" skluznice. Celkově zanedbané lyže/snowboardy.